Pradžia » Apie HAKI » HAKI Vertybės

HAKI Vertybės

HAKI vertybė yra mūsų organizacijos dvasia, bei atsuktas veidas į pasaulį. Tai mums suteikia bendrą tapatybę, įprasmina tikslą ir yra vadovas mūsų būdui dirbti su klientais, tiekėjais, taip pat su suinteresuotomis šalimis.


Saugumas

Saugios ir sveikos darbo vietos kūrimas yra mūsų prioritetas numeris vienas. Mes nuolat dirbame, siekdami pagerinti saugą ir sveikatą mūsų darbuotojų, klientų ir tiekėjų. Mes esame ambasadoriai saugių darbo metodų, kurie atitinka ar viršija įstatymus ir teisės aktus.


Kokybė

Kokybė apibūdina mūsų mąstymą ir darbo praktiką, taip pat kaip ir mūsų santykius. Darbas aukštame lygyje nuo pat pradžių leidžia mums sukurti puikų produktą, sprendimus ir paslaugas kartu su mūsų klientais, tiekėjais ir kitomis suinteresuotomis šalimis.


Pritaikomumas

Pritaikomumas leidžia mums keistis efektyviau. Mūsų gaminiai yra visapusiškai pritaikomi, panaudojant nedaug daugiafunkcinių komponentų. Mes atkartojame šią filosofiją mūsų mąstymo būde, veiksmuose ir darbuose.


Ilgalaikis bendradarbiavimas

Mes siekiame būti ilgalaikiu partneriu visiems suinteresuotiesiems subjektams. Mes norime būti vertinami mūsų klientų kaip patikimas patarėjas ir strateginis partneris. Savo darbuotojams siūlome patrauklų asmeninį ir profesinį tobulėjimą, bei karjeros galimybes. Su mūsų tiekėjais ir savininkais dirbsime kartu siekdami numatyti tvarią ir pelningą investicijų grąžą.
Apie HAKI
» Apie HAKI
» HAKI Vertybės
» HAKI Kokybė
Pastoliai
» HAKI Universal pastoliai
» HAKI laiptų bokštai
» HAKI Tripod stovas
» Pastolinės platformos
» Pakabinami pastoliai
Uždengimo sistemos
» HAKITEC 750
» HAKI Trak
HAKI Group pagrindinis ofisas

HAKI AB

Glimåkravägen 4

SE-289 72 Sibbhult

Švedija

Tel +46 44 494 00
info@haki.se