Pradžia » Gaminiai » Pastoliai » HAKI Universal pastoliai

HAKI Universal pastoliai

 
 
 

HAKI Universal moduliniai pastoliai skirti visapusiškam panaudojimui, nuo paprasto iki sudėtingo projekto. Puikiai pritaikomi kaip sudėtingoms konstrukcijoms taip ir kasdieniams statybų projektams, pramonėje, laivų statybos ir remonto, gavybos ir perdirbimo pramonėje.

Ši pastolinė sistema ypač lanksti kai reikia turėti įvairius sekcijų matmenis, skirtingas apkrovas, o taip pat lengvai suderinama su HAKI Ram ir ankstesnėmis HAKI pastolių versijomis.

Atitikties sertifikatai atitinka sekančius reikalavimus AFS 1990:12 ir SS-HD 1000 – Sertifikatas Nr. 14 55 01 pagal apkrovos klases
1 - 6 (0.75 - 6.0kN/m2).


Priedų sąrašą pradeda konsolės, kopėčios ir laiptinės, o toliaus siekia iki pat komponentų skirtų pakabinamų pastolių sistemoms.

Tie patys komponentai gali būti naudojami surenkant laiptinių bokštus, mobilių pastolių bokštus, laikinus reklaminius stendus įvairias pakylas renginiams, tribūnas, kitas laikinas konstrukcijas. Taip pat tinka apjungti su HAKITEC laikinomis uždengimo sistemomis.


Sukurtas naujas stovas

Stovas sukurtas HAKI specialistų atsižvelgiant į visus Europinius reikalavimus, direktyvas ir normatyvus idealiai atitinka šiuolaikinių pastolių tipą ir technines savybes.

Atsargiai užapvalintas vamzdžio jungiamasis galas supaprastina montavimą.

Tiksliai suformuota 150 mm vientisa volė, turinti 38 mm diametrą suteikia jungčiai maksimalų standumą.

Stovas su vole yra suformuojams vientisas be suvirinimo. Naudojant šiuolaikines technologijas iš vieno vamzdžio galo trimis etapais yra suformuojama jungiančioji volė. Nieko negali būti saugiau. Metalas nepažeidžiams termiškai.

Tarpas tarp jungiančiųjų kišenių sudaro tik 48 mm, kas atitinka išorinį stovo diametrą, o tai supaprastina jungtį įstrižainių, ankeravimo komponentų, movų ir kitų papildomų komponentų.

Jungiančiosios kišenės suformuotos viename lygmenyje suteikia galimybę montuoti sijas ir paklotus tame pačiame lygmenyje visomis kryptimis. Tokiu būdu išvengiama pavojingų vietų judant paklotais tame pačiame lygmenyje pasikeitus konstruktyvo krypčiai, o taip pat kylant ar leidžiantis laiptais.

Skylės stovo viršuje ir apčioje, padarytos specialiu presu, palengvina stovų tarpusavio sujungimą ir fiksatoriaus pagalba suteikia galimybę pakabinti, ar perkelti visą konstruktyvą. Leistina tempimo apkrova sudaro 20.0 kN (2000 kp).Patentuotas spyruoklinis fiksatorius

Patentuotas spyruoklinis fiksatorius pastolių montavimą daro lengvesnį ir saugesnį.


Patentuotas spyruoklinis fiksatorius pirmiausia skirtas rankiniam užfiksavimui. Tačiau fiksatoriaus užrakinimo veiksmą galima atlikti kaip atviroje taip ir uždaroje pozicijoje. Spyruoklinis fiksatorius suteikia galimybę atlikti veiksmą per atstumą. Tokio tipo detalėms nėra jokios rizikos būti sugadintoms naudotojų ar korozijos.


Lengvas atpažinimas

Horizontaliems komponentams ir įstrižainėms yra suteikiamas spalvinis žymėjimas pagal jų matmenis. Žymėjimas yra puikus identifikavimo įrankis kaip vykdant logistiką taip ir montuojant – demontuojant pastolius.


Gali būti dvi alternatyvos


Karštai cinkuoti komponentai – ilgalaikė paviršiaus apsauga
Aliuminis – mažas svoris

Apie HAKI
» Apie HAKI
» HAKI Vertybės
» HAKI Kokybė
Pastoliai
» HAKI Universal pastoliai
» HAKI laiptų bokštai
» HAKI Tripod stovas
» Pastolinės platformos
» Pakabinami pastoliai
Uždengimo sistemos
» HAKITEC 750
» HAKI Trak
HAKI Group pagrindinis ofisas

HAKI AB

Glimåkravägen 4

SE-289 72 Sibbhult

Švedija

Tel +46 44 494 00
info@haki.se