Pradžia » Projektai » Lazdynų tilto rekonstrukcija Vilniuje
 

Lazdynų tilto rekonstrukcija Vilniuje

HAKITEC 750 laikino uždengimo sistema panaudota AB Tiltra Group

Rekonstruojant Lazdynų tiltą Vilniuje, buvo panaudota HAKITEC 750 laikino uždengimo sistemos mobilus paviljonas. Projekto tikslas buvo esamojo tilto važiuojamąją dalį praplatinti iki aštuonių eismo juostų, bei integruoti į vakarinių ir rytinių tilto prieigų gatvių tinklą. Šis projektas transeuropinio tinklo jungtis - Vilniaus miesto vakarinio aplinkkelio IA etapas.

Mūsų klientui AB Kauno Tiltai buvo pristatyti du identiški paviljonai, kuriuos užsakovas panaudojo uždengti metalinių tilto konstrukcijų montavimo zoną. Paviljonai buvo surinkti ir sumontuoti priešingose upės pusėse ant laikinų platformų. Stumdomi paviljonai, kurių plotis 13,4 m, ilgis 15,25 m ir aukštis 7,3 m turėjo po 12 ratuku, kurių pagalba jie buvo lengvai stumdomi 30 m bėgeliais. Tai padėjo užsakovams taupyti konstrukcijos montavimo sąnaudas, o taip pat surinkimo procesą padarė efektyvesniu.

Paviljono konstruktyvą sudarė išimtininai tik HAKITEC 750 pagrindiniai elementai. Tai ferminės sijos, kurios buvo panaudotos ir paviljono sienoms. Konstruktyvas buvo visiškai uždengtas HAKI Trak tentiniu dangalu su keder tipo juostomis. Šis pasirinkimas žymiai sutrumpino paviljono montavimo laiką.

Paviljono galai taip pat buvo uždengti HAKI Trak tentiniu dangalu su keder tipo juostomis, kas suteikė darbo zonai reikalingą sandarumą, o reikamu momentu galimybę atverti galus, kad paviljoną galima būtų perstumti į kitą vietą ir atgal.
Apie HAKI
» Apie HAKI
» HAKI Vertybės
» HAKI Kokybė
Pastoliai
» HAKI Universal pastoliai
» HAKI laiptų bokštai
» HAKI Tripod stovas
» Pastolinės platformos
» Pakabinami pastoliai
Uždengimo sistemos
» HAKITEC 750
» HAKI Trak
HAKI Group pagrindinis ofisas

HAKI AB

Glimåkravägen 4

SE-289 72 Sibbhult

Švedija

Tel +46 44 494 00
info@haki.se