Pradžia » Projektai » Tilto per Nemuną rekonstrukcija Kaune (Panemunės tiltas) 1
 

Tilto per Nemuną rekonstrukcija Kaune (Panemunės tiltas) 1

HAKITEC 750 laikino uždengimo sistema pritaikyta uždengiant tilto konstrukcijos surinkimo ir suvirinimo darbo zoną nuo nepalankių oro sąlygų.
Naujasis Panemunės tiltas bus keturių eismo juostų, 20,8 metro pločio bei 273 metrų ilgio. Visa laikančioji plieno konstrukcija bus sumontuota naudojantis HAKITEC 750.
Tai labai svarbus objektas atkuriant Kauno miesto infrastruktūrą, nes ilgą laiką senojo tilto eksploatacija buvo tapusi nebesaugi. Tiltą planuojam užbaigti 2014 m. birželio mėn.

Statytojas AB Kauno Tiltai jau senai isitikino, kad ši sistema labiausiai tinka šiam tikslui, todėl jos panaudojimas yra prasmingas taupant laiką, sąnaudas, bei apsaugant darbininkus nuo kritulių ir vėjo. Tilto statybą kompanija vykdo savo lėšomis. Stiprios kompanijos tikrasis bruožas naudoti naujausias technologijas, ne tik kad sutaupyti, bet ir darbus atlikti patikimai.
Taip pat reikia pabrėžti, kad laikino uždengimo sistema HAKITEC 750 dėl savo unikalaus lankstumo pritaikoma labai lengvai kiekviename projekte. Todėl ne veltui sakoma, kad tai viena iš patogiausių ir tinkamiausių sistemų rinkoje.
Apie HAKI
» Apie HAKI
» HAKI Vertybės
» HAKI Kokybė
Pastoliai
» HAKI Universal pastoliai
» HAKI laiptų bokštai
» HAKI Tripod stovas
» Pastolinės platformos
» Pakabinami pastoliai
Uždengimo sistemos
» HAKITEC 750
» HAKI Trak
HAKI Group pagrindinis ofisas

HAKI AB

Glimåkravägen 4

SE-289 72 Sibbhult

Švedija

Tel +46 44 494 00
info@haki.se